Nalaďte se na kouzelný čas adventu.

4 dny ke kouzelném adventu spolu s dětmi.

23. -26. 11. 2023

Přelaďte sebe i své děti na předvánoční čas ve 4denní cestě ke kouzelnému adventu. Inspirace na aktivity z Lesních kvítek.


Zkuste se do letošního adventu ponořit vědomě. Předejte dětem víc, než nabízí čokolády a reklamní předměty v obchodech. Garantuji vám, že vás nezatížím velkými přípravami. S jistotou vám však mohu říct, že si čas s dětmi i pro sebe naplno užijete.

Dejte dětem svou přítomnost a náklonnost. Já zařídím ten zbytek - šablony, nápady a inspiraci.

Přihlaste se do č denního Adventního ladění a vstupte do magického období s otevřenými srdci. 

Vše je zdarma.


Po přihlášení jdi do své emailové schránky, kde potvrď svou adresu a přijmi pozvání do uzavřené facebookové skupiny, kde můžeš využít mou podporu během našeho ladění.

Po 4 večery ti na e-mail budou chodit podklady k aktivitě pro následující den, kterými postupně otevřeme magické dveře k první adventní neděli. 

Společně se naladíme nejen na Vánoce, ale i na zimní čas, budeme vnímat proměny v přírodě a nacházet adventní symboly. Výzva je ideální pro všechny, kdo mají děti ve věku 3-9let, uvítají další nápady jak si nejen doma vytvořit vánoční atmosféru.  

Je jen na tobě zda se s dětmi pustíš do každé aktivity a projdeš celým laděním nebo si vybereš jednu, která vám doma zpříjemní čekání na Vánoce! Aktivity na sebe navazují, není ale podmínkou projít vše.

Pro nejaktivnější z vám, která s námi ve skupině bude sdílet své dojmy, mám překvapení!