Narozeninová tematická stezka na míru

na míru

Hledáte program na oslavu narozenin? Rádi byste si zažili dobrodružství společně s dětmi? Bojovky nám jdou a ty narozeninové obzvlášť! Už jich máme pár za sebou a víme, co děti baví a žene za dalším splněným úkolem!  

JAK TO FUNGUJE?
Na základě této objednávky vám zašleme dotazník, kde zjistíme co má dítě rádo, co rádo dělá, co umí, jaké má rádo barvy, písničky, ...ale i co by se mu nelíbilo. V domluveném termínu vám zašleme PDF soubor vaší stezky. Stezka má vždy nějaké téma, sleduje cíl, většinou najdeme průvodce, který děti na stezce provází a zadává úkoly. Stezku zařadíme i do prostředí, ve kterém oslavu chystáte.
 

PRO KOHO STEZKY DĚLÁME?
Narozeninové stezky připravujeme pro děti už od 3 let. Vyzkoušené máme bojovky s dětmi do 10 let. Protože jsou stezky na míru, vždy odpovídají nejen věku, ale i schopnostem a zájmům vašeho dítěte či návštěvníkům oslavy.

VENKU NEBO UVNITŘ?
Součástí dotazníku je i otázka, kde stezku plánujete využít. Každou stezku můžete využít i uvnitř v bytě. Venku si ji užijete v parku, v lese či na zahradě. Velmi oceníme fotky zahrady, lesa a zajímavých míst, kde se oslava koná. Jsou inspirací pro úkoly do stezky.

JAK DLOUHO DOPŘEDU JE TŘEBA STEZKU OBJEDNAT?
Čím dříve, tím lépe. Rádi vaší stezce dáme tolik péče, kolik jen umíme a to chce čas a klid na práci. Do 14dnů to ale zvládneme s přehledem ;)

CO NEUMÍME
Vzhledem k licencím, nesmíme používat "nejznámější" postavičky typu Mimoni, Pokémon, Mickey Mouse, Minecraft,... I těmto postavičkám se umíme ale přiblížit a najít alternativy. 
Stezky provází jednoduchý motiv, příběh, nejedná se ale o strategickou bojovku, umíme to a lze se na něm domluvit. Je jen třeba počítat s vyššími nároky na přípravu a naši odměnu.

FORMÁT
Stezku zasíláme na email ve formátu PDF. Stezka je potřeba vytisknout v barevné verzi. Černobílá je určitě též možná. 
Je možné se domluvit na kompletní vytištěné a zalaminované verzi s veškerými doplňky a pokladem za individuální příplatek.

OBSAH
15 úkolů či aktivit na domluvené téma, šablona dortu k vybarvení, šablona k tvorbě girlandy, typy na tvoření, tematické omalovánky, zápichy na dort.

UŽ JSME DĚLALI STEZKY PRO MILOVNÍKY pirátů, Afriky, Wednesday, dinosaurů, mořských zvířat, Mickey Mouse, králíčků, vlaků, kočiček, pohádek, princezen i draků,...

REFERENCE
"Eliška pro syna Robíka připravila stezku úkolů, kterou jsme využili v lednu na oslavu jeho svátku. Počet úkolů byl tak akorát, abychom venku nezmrzli :) Úkoly na sebe navazovaly a zahrnovaly aktivity, které má Robin rád. Užili jsme si ji v počtu 3 dětí a 2 dospěláků. Bavilo nás to všechny. Aktivity a tvoření, které bylo součástí, jsme si pak dělali už v teple. Na narozeniny si určitě objednáme letní verzi :)" 

Pokud vás aktivita zaujala, vyplňte prosím objednávku. Brzy vám bude zaslán dotazník, kde vyplníte přesné požadavky na stezku, aby byla právě vašemu dítěti/dětem na míru. Poté, co vám stezku zašleme, zkontrolujete úroveň aktivit, je možné poupravit úkoly.

S objednáním souhlasíte s obchodními podmínkami eshopu.

1 499,00 Kč