VALENTÝNSKÁ VÝZVA ZDARMA 

PRO DĚTI 3-9LET,  JEJICH MÁMY, UČITELKY, PRŮVODKYNĚ A LEKTORKY

Poznej sám sebe.

Uvědom si své já.

14. února je den sv. Valentýna. Máte rádi sami sebe? Naučte děti mít se rád. 
Objevujte svoje hodnoty a postoje.

Jednoduché a vědomé aktivity s dětmi na posílení sebehodnoty, sebevědomí a sebeuvědomění.

Prožijte Valentýna s dětmi v duchu sebelásky. 

Posilujte lásku k sobě poznáním vlastních postojů a vlastností. Poznejte se navzájem. 

Pro všechny děti a jejich mámy.
Na doma i do školy.

❤ Co se se mnou naučíte?

Podíváme se na svět srdíček, který v tomto období bude všude okolo nás, z jiného úhlu pohledu. 

V jednoduchých aktivitách vám ukážu, jak pomoci dítěti (ale i sama sobě) poznat vlastní hodnoty, postoje a názory. Slibuji vám, že si tento svátek "zamilovaných" užijete se svými dětmi v úplně jiném duchu. Vést děti k sebehodnocení a bez hodnocení přijímat názory jiných je jedna z klíčových dovedností dnešní výchovy. Pojďte se mnou udělat první vědomé kroky k MÍT SE RÁD. 

Možná si právě teď Valentýna opravdu zamilujete. Protože abychom mohli mít rádi jeden druhého, je potřeba znát sám sebe, mít se rád. 

❤ Pro koho je valentýnská výzva?

Valentýnská výzva je pro vás, pokud už máte po krk komercionalizace svátku sv. Valentýna. Během 4dní, ti ukážu, že mít rád nemusí být projevena jen skrze hmotné dary. 

Aktivity budou bavit holky i kluky od 3 do 9let a jejich mámy, paní učitelky, průvodkyně, lektorky a vychovatelky. 

❤ Co budete potřebovat?

  • Aktivity, které vám přijdou na email je potřeba si vytisknout. Pak už vám bude stačit běžné vybavení jako pastelky, vodovky, nůžky a lepidlo.
  • Poslední den se vám bude hodit i jemné sítko a mouka.
  • Chuť být a tvořit s dětmi. Ale tu už máte, když čtete tyhle řádky. Těším se na vás.

Kdo vás láskyplnou výzvou provede? 

Jmenuji se Eliška Píštělková a vedu lesní klub Lesní kvítka. Pedagogické zkušenosti z vedení klubu a kroužků pro předškolní děti mi pomáhají s výběrem námětů pro jednotlivá roční období. Znám vývojová stádia dítěte, což mi pomáhá strukturovat cíle jednotlivých aktivit. Zkušenosti, které již za víc jak 10let mám, mi pomohly vytvořit soubor osvědčených vzdělávacích her a vědomého tvoření a zpřítomnění, které vám chci předat ve Valentýnské výzvě. Garantuji vám, že jsou to nenáročné aktivity, které zvládne jak maminka s jedním dítětem, tak pedagožka s rojem dětí v zádech. S našimi dětmi z Lesních kvítek si každoročně užijeme spoustu vědomé zábavy i nevědomého vzdělávání. Jsem si jistá, že si moje podklady zamilujete i vy a vaše děti.

❤ Jak bude výzva probíhat? 

Po vyplnění přihláška ZDE ti přijde automatický e-mail, kde je ještě třeba potvrdit skutečný zájem o zapsání do valentýnské výzvy. Následně přijmi pozvání do Facebookové skupiny, kde bude celá výzva probíhat. Budeme se v ní podporovat navzájem a budeš mě mít po celou dobu k dispozici na doplňující otázky k aktivitám. 

Po 4 dny ti na e-mail budou chodit podklady k aktivitě na daný den, kterými postupně poznáme sami sebe.

Je jen na tobě zda se s dětmi pustíš do každé aktivity a projdeš celou valentýnskou výzvou nebo si vybereš jednu, která vám zpříjemní den.  Aktivity na sebe navazují, není ale podmínkou projít vše.

Pro nejaktivnější z vás, které s námi ve skupině budou sdílet své výtvory, mám překvapení!

Těším se na vás.